Hradologie 2012

Čtvrtý ročník multižánrového festivalu HRADOLOGIE se uskuteční v období od 29. června do 25. srpna 2012. Organizátoři festivalu Vás v tomto ročníku zavedou na čtyři historicky a architektonicky atraktivních místa, mezi něž patří hrad Veveří, zámek Kunštát na Moravě, zámek Vlatice a zámek Slavkov u Brna- Austerlitz.

Svým návštěvníkům nabídne HRADOLOGIE bohatý program nabitý výraznými osobnostmi současné české hudební scény.

Můžete se těšit na hvězdu současné hudební scény Charlie Straight, rockovou hvězdu Petra Koláře, jednu z nejvýrazněších českých zpěvaček ANNU K., jedinečného Michala Pavlíčka v zajímavém projektu s evropskou hvězdou techno scény DJ LUCCOU, velkolepý Metropolitní symfonický orchestr pod taktovkou charismatického Ariella Sharona s rockovým frontmanem Jirkou Zonygou, na rockové kapely Abraxas, Proges 2, Špilberk, Kamila Střihavku s Leaders, či Petra Bendeho. Náročné posluchače určitě potěší Luboš Pospíšil & 5P, roztančí Vás Lidopop či Fleret, trošku funku přiveze David Dragoun Band, chybět nebudou ani Plum Jam, které mnozí znají z minulých ročníků, Pozdní sběr, Schodiště i legendární Folk Team. Na každém z festivalů se můžete těšit na šlapající kapelu Good Fellas, držitele letošní hudební ceny Anděl.

Sérii hudebních festivalů Hradologie pořádá Agentura Kouřící králik Production, s.r.o. ve spolupráci s MESYO,o.s., a za podpory Jihomoravského kraje.

ŽIVOT NA FACEBOOKUAjax

Poslední MÉDIA

Festival HRADOLOGIE

Čtvrtý ročník putovního hudebního festivalu na hradech
a zámcích jižní Moravy uvádí Kouřící králík production, spol. s.r.o. a MESYO o.s. ve spolupráci
s NPÚ a za finanční podpory Jihomoravského kraje

Legendární jazzový bar U kouřícího králíka

iReport.cz